Czy kosmetyki Orientana są bezpieczne dla kobiet w ciąży?

Kosmetyki Orientana są kosmetykami naturalnymi, w których kompozycje składników zostały zabezpieczone przed rozwojem drobnoustrojów czy pleśni delikatnymi konserwantami, które są dopuszczone do stosowania w produktach naturalnych. Pamiętajcie, że wszystkie kosmetyki, które nie są w 100% olejowe, według prawa unijnego muszą być zabezpieczone konserwantami. Potwierdzeniem na to są specjalne testy na konserwację dopuszczające kosmetyk do sprzedaży. Orientana używa konserwantów pochodzenia roślinnego, całkowicie bezpiecznych.

Należy mieć na uwadze, że ciąża to czas zmian hormonalnych i możemy zupełnie inaczej reagować na wiele składników niż dotychczas. Skóra może być bardziej wrażliwa czy silniej reagować na niektóre komponenty. Dlatego przez cały okres ciąży należy bacznie obserwować swoją skórę. Może się również zdarzyć, że niektóre zapachy będzie się lubiło bardziej a inne będą przeszkadzały.

Możemy zapewnić, że Orientana to marka kosmetyków naturalnych, w których do minimum ograniczyliśmy zastosowanie chemicznych dodatków i do tej pory mieliśmy wyłącznie pozytywne opinie od Pań spodziewających się dziecka jak również od Młodych Mam.

Wiele Klientek Orientana pyta o możliwość stosowania Bio Olejku do Biustu przez kobiety w ciąży czy kobiety karmiące. Całkowicie naturalny skład sprawia, że nie ma żadnych przeciwskazań do jego stosowania. Nie ma w nim żadnych składników, które mogłyby w jakikolwiek sposób działać niekorzystnie.

0