Dermokonsultantka – bądź ekspertem naturalnej pielęgnacji!

Każda z nas marzy o tym, aby się spełniać w pracy, aby była ona również przyjemnością, niosła możliwość rozwoju i poszerzania swojego doświadczenia. Chcielibyśmy dzisiaj Wam przybliżyć na czym polega praca dermokonsultantki Orientana. Czy spotkaliście kiedykolwiek dermokonsultantkę Orientana?

Często pytacie nas czym zajmuje się dermokonsultantka, jaką ma wiedzę, doświadczenie i wykształcenie. My odpowiadamy – najważniejsza jest osobowość! Wiedzę i doświadczenie można nabyć na licznych profesjonalnych szkoleniach jakie oferuje nasza firma. Dermokonsultantka to osoba, która świetnie czuje się w kontakcie z innymi ludźmi, łatwo je nawiązuje i potrafi wpasować się w rozmowę praktycznie z każdym. Interesuje się światem kosmetyków, ich składami, działaniem, niekoniecznie mając wykształcenie kosmetyczne. Wystarczy pasja, chęć do nauki i poznania tajników zawartości magicznych pudełeczek kosmetycznych! Ważne jest pozytywne podejście do pracy, uśmiech na twarzy i niezniechęcanie się w momencie, gdy za oknem siąpi deszcze, a w konsekwencji klientów w sklepie brakuje. Zawsze jest tak, że jeden dzień jest gorszy, a kolejnego już może być tylko świetnie! A kosmetyki naturalne warte są promowania!


Co robi dermokonsultantka? Dermokonsultantka ma za zadanie doradzić klientom w kwestii pielęgnacji, poznać ich problemy i znaleźć rozwiązanie. Powinna umieć dobierać odpowiednie produkty dedykowane danemu typowi cery lub problemowi. A co najważniejsze zarażać innych swoją energią, przekazywać wiedzę o produktach, edukować i zachęcać do przejścia na zdrową stronę mocy – naturalną pielęgnację.

Też możesz dołączyć do zespołu Orientana i pracować z ludźmi pełnymi pasji i energii! Bądź ekspertem w swojej pracy i rozwijaj się w świecie dermokonsultacji!


Swoje CV możesz wysyłać na adres [email protected] !

0