Nasze innowacje

Możemy się pochwalić wprowadzeniem na rynek europejski nowych formuł kosmetycznych: balsamów w kostce, masek z tkaniny jedwabnej na twarz i pod oczy, ajurwedyjskich formuł do pielęgnacji włosów, naturalnych kremów ze śluzem ślimaka czy kosmetyków tworzących rytuał oczyszczający stosowanych do skutecznego demakijażu twarzy.

Cały czas pracujemy nad formułami kosmetycznymi opartymi na tradycyjnej wiedzy azjatyckiej. Szukamy nowych ale naturalnych rozwiązań.

Możemy się pochwalić wprowadzeniem na rynek europejski nowych formuł kosmetycznych:

Balsamy do ciała w kostce znane w Azji od tysięcy lat wykonane ręcznie jedynie z maseł, olejów i olejków roślinnych oraz naturalnego wosku pszczelego nie zawierają wody i chemii. Konserwowane witaminą E są najzdrowszą alternatywą dbania o skórę ciała. Wystarczy dotknąć balsamem rozgrzaną skórę np. po kąpieli i balsam topi się pod wpływem ciepła skóry. Stworzyliśmy dla Was trzy rodzaje balsamów w kostce.

Maski na twarz i maski pod oczy z jedwabnej tkaniny nasączonej biopeptydami i ekstraktami roślinnymi – opracowaliśmy maseczkę z tkaniny nasączonej biopeptydami i ekstraktami roślinnymi. Jako jedyni oferujemy maseczki z tkaniny jedwabnej, która różni się od podobnych maseczek nie tylko zawartością ekstraktów ale także komfortem stosowania. Doskonale przylega do skóry, dzięki czemu nie trzeba w niej leżeć, a ekstrakty wchłaniane są równomiernie i dokładnie w każde miejsce. Tkanina jest wykonywana w Japonii z włókien celulozowych pozyskiwanych z łykowej warstwy kory morwy papierniczej. W ofercie mamy 5 maseczek na twarz w zależności od potrzeb skóry i 3 maseczki pod oczy.

Ajurwedyjska linia do pielęgnacji włosów – zamiast chemicznych substancji myjących zastosowaliśmy orzechy reetha, które zawierają naturalne delikatne saponiny – to najbardziej naturalny sposób mycia włosów. Nasz szampon i odżywka nie zawierają SLS, SLES, parabenów ani silikonów.

Seria kosmetyków ze śluzem ślimaka – śluz ślimaka wykorzystywany w kosmetykach jest pozyskiwany bez szkody dla zwierzęcia. W Azji jest hitem w pielęgnacji skóry twarzy i ciała – błyskawicznie regeneruje skórę – Azjatki wykorzystują go po zabiegach medycyny estetycznej. W Orientanie zastosowaliśmy wysoko skoncentrowany, specjalnie zagęszczony śluz ślimaka. Taka forma śluzu sprawiła, że kosmetyki te są bardzo silnie działającymi produktami. Składnik ten znajduje się w Kremie do Twarzy, Kremie pod Oczy i Masce Jedwabnej na Twarz.

Naturalny Rytuał Oczyszczający – tworzy go Odżywczy Bio Olejek do Demakijażu Neem oraz Nawilżająca Bio Pianka do Mycia Twarzy Gurdlina Japońska. W Korei powszechne jest dwuetapowe oczyszczanie twarzy, które jest pierwszym krokiem azjatyckiego rytuału pielęgnacyjnego. Najpierw należy dokładnie usunąć makijaż olejkiem a potem zmyć twarz delikatną pianką, aby następnie przejść do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych i odżywczych, które będą bardziej skuteczne, bo zastosowanie na idealnie czystą skórę.