SPOSÓB NA JESIENNO-ZIMOWĄ PIELĘGNACJĘ

Jesienno-zimowe dni to niemałe wyzwanie dla naszej skóry. Jest narażona na silny wiatr, mróz czy śnieg. Cera boryka się z zaczerwieniami, przesuszeniem czy szczypiącymi policzkami. Wystarczy, że do codziennej pielęgnacji wykorzystamy 100% naturalne Kremy do Twarzy i ukoimy swoją skórę oraz uchronimy przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. Pozostawiając delikatną warstewkę ochronnego (jednak nie lepkiego!) filmu sprawią, że cera będzie miękka, gładka i odpowiednio nawodniona. Którykolwiek wybierzemy – Drzewo Sandałowe i Kurkuma, Żeń-szeń Indyjski czy Morwa i Lukrecja mamy pewność, że skóra będzie odżywiona przez cały dzień. Świetnie sprawdzą się na stoku narciarskim, spacerze oraz do codziennej pielęgnacji. Bez problemu po wklepaniu kremu można wykonać makijaż nie martwiąc się o rolowanie czy świecenie cery.


Oprócz twarzy zadbajmy też o włosy – zimą bardzo łatwo je przesuszyć. Używamy suszarki, nosimy czapki, które plączą włosy, często korzystamy z prostownicy czy lokówki. Włosy przez to są szorstkie w dotyku, pozbawione blasku, bardzo słabe i szybko się przetłuszczają. Zadbajmy już teraz o ich prawidłową pielęgnację – wykonujmy regularne olejowanie włosów, wykorzystując Ajurwedyjską Terapię do Włosów bądź Ajurwedyjski Olejek Amla i Bhringraj a na wysuszone końcówki wsmarowujmy Terapię Kokosową. Można przeprowadzić też 30 dniową kurację Tonikiem do Włosów, który zabezpieczy włosy przed szkodliwymi czynnikami i przedłuży ich świeżość.


Długie jesienno-zimowe wieczory wykorzystujemy tworząc domowe spa w łazience. Jest czas na nałożenie ulubionej maseczki jedwabnej bądź oczyszczającej z glinki, wykonanie peelingu twarzy i wmasowanie mocno odżywczego balsamu do ciała. Po kąpieli rozsmarowujemy na rozgrzane ciało Balsam w Kostce. Daje niesamowite natłuszczenie, nawilżenie i wygładzenie skóry. Masaż balsamem w kostce jest jak wizyta w najlepszym azjatyckim spa, a niesamowicie prosto można samej wykonać takie spa gdziekolwiek się jest, czy w domu czy na wyjeździe. Taki pielęgnacyjny rytuał to gwarantowany relaks dla ciała i duszy. Skóra po masażu balsamem w kostce jest niesamowicie gładka.


Uwielbiamy te długie wieczory i tę chwilę tylko dla siebie!

 

0