KOSMETYK O SILNEJ I SKUTECZNEJ MOCY

Czy Twoja skóra wymaga poprawy? Czujesz, że jest zmęczona, szara, mało jędrna, przesuszona czy  borykasz się z wiecznie wyskakującymi niespodziankami na skórze? Potrzebujesz silnego pogotowania ratunkowego w postaci mocno działającego kosmetyku. Tutaj wybór powinien paść na serum do twarzy o silnie skoncentrowanej dawce składników. Serum to produkt o mocno stężonej kompozycji witamin i wyciągów roślinnych. Jego konsystencja jest dużo lżejsza od konsystencji kremu, jednak działanie na pewno nie jest lżejsze! Szybko wchłania się w skórę, a cenne cząsteczki kosmetyku wnikają w głąb skóry i intensywnie działają.

Bio Serum do Twarzy Orientana

W asortymencie kosmetyków naturalnych Orientana znajdziesz naturalne Bio Serum do Twarzy, które jest połączeniem działania roślin azjatyckich z efektywnością nowoczesnych składników pochodzenia naturalnego! Takie naturalne serum zawiera całe mnóstwo cennych składników! W składzie znajdziesz zarówno wyciągi roślinne z brahmi, morwy, neem, tulsi jak i nowoczesne składniki pochodzenia naturalnego – kwas hialuronowy, Adiposlim , Sepicotrol A5 ( wyciąg z kory cynamonowca), witaminę C zawartą w serum z witaminą C. Bio Serum to naturalny kosmetyk o nowatorskiej formule i efektywnym, szybkim działaniu! Każde nasze naturalne serum zamknięte jest w szklanym, ciemnym opakowaniu, co zapobiega negatywnemu działaniu słońca na silnie skoncentrowane składniki aktywne. Dodatkowo załączona do opakowania pipetka zapewnia bardzo higieniczne dozowanie kosmetyku na cerę.

Jak stosować Bio Serum?

Naturalne serum najlepiej zadziała jak nałożysz je na oczyszczoną i stonizowaną cerę. Możesz stosować je dwa razy dziennie: rano i wieczorem. Dodatkowo po zaaplikowaniu naturalnego serum warto nałożyć odpowiedni krem, który zadziała bardziej powierzchniowo. Nie ma obaw przed takim warstwowym nakładaniem kosmetyków, ponieważ serum ma lekką, wodnistą konsystencję i błyskawicznie się wchłonie. Dodatkowo wzmocni działanie nałożonego kremu! Bio Serum możesz śmiało używać cały rok, niezależnie od pory roku.

Jakie Bio Serum wybrać?

W zależności od aktualnych potrzeb skóry i jej kondycji zacznij używać dedykowane serum dla siebie. Chcesz wygładzić zmarszczki, zapobiec ich powstawaniu i uzupełnić poziom wody w skórze to zacznij stosowanie Bio Serum Brahmi i Kwas Hialuronowy. Jeśli najważniejsze jest dla Ciebie działanie na przebarwienia, wyrównanie kolorytu skóry oraz wzmocnienie naczynek to wybierz Naturalne Serum z Witaminą C! Twoja skóra zmaga się z niedoskonałościami, nieprzyjemnym świeceniem się skóry to przyjrzyj się Bio Serum Neem i Tulsi. A jeśli Twoja skóra jest szara, zmęczona, przesuszona , wymaga ekstra dawki odżywienia zacznij aplikację Bio Serum Miód i Propolis.

Już wiesz, które wybierasz? 😊

0