Czy henna niszczy włosy?

Henna do włosów to naturalna alternatywa dla farb drogeryjnych, które – choć potrafią skutecznie zamaskować siwiznę i odrosty, a także całkowicie odmienić kolor włosów – to jednak nie zawsze dobrze wpływają na ich kondycję.

Czym jest naturalna henna do włosów

Już w starożytnym Egipcie używano różnorodnych barwników pozyskiwanych z roślin do farbowania dłoni, stóp, włosów, paznokci jak również do koloryzowania tkanin. Wśród tych barwników najłatwiej dostępny był ten uzyskiwany z krzewu lawsonii. Prawdopodobnie używano go nawet osiem tysięcy lat temu!

Co wyróżnia BIO-HENNY ORIENTANA?

Rośliny, z których pozyskiwane są BIO HENNY podlegają ścisłej kontroli, hodowane są w czystych ekologicznie regionach Azji dzięki czemu spełniają najwyższe standardy jakości

Jak pielęgnować włosy farbowane henną

Najwięcej pytań i wątpliwości pojawia się u osób pierwszy raz stosujących farbowanie naturalną henną do włosów. Sporo trudności często sprawia odpowiedni dobór koloru.

Jak farbować włosy naturalną henną

Warto pamiętać, iż od tego, jakiej marki hennę wybierzemy zależy nie tylko ostateczny efekt koloryzacji, ale również zdrowie nasze i naszych włosów a także ich kondycja. W sklepach można spotkać bardzo duży wybór farb do włosów, które nazywane są ziołowymi. Wiele z nich posiada opakowania w odpowiednio dobranej kolorystyce, która ma sugerować naturalność produktu.

Bio henna? To łatwe! Naturalne! Najlepsze !

Najwięcej wątpliwości pojawia się przed pierwszym farbowaniem henną. To naprawdę nie jest trudne!

BIO-HENNA – ciekawe wskazówki

Nasycone, ale naturalnie wyglądające odcienie możesz także tworzyć samodzielnie!

Bio-henna jak dobrać kolor do włosów?

WYBÓR HENNY A RODZAJ WŁOSÓW.

Dlaczego warto farbować włosy bio-henną?

BIO HENNY ORIENTANA pozwalają uzyskać unikalne, pełne refleksów i niezwykle naturalnie wyglądające kolory bez szkody dla włosów i skóry głowy.

0